Сергій Кривцов: "Ребров - тренер, який досягає результатів"

656 05.09 2023   16:24
Фото - Денис Руденко, Footboom

Гравець збірної України та клубу MLS "Інтер Маямі" Сергій Кривцов в коментарі "УПЛ ТБ" поділився думкою про перебудову в "Шахтарі", та розповів, чи стежить за чемпіонатом України і з яким настроєм їде до збірної.

— Слідкую за українською Прем’єр-лігою наскільки є можливість, оскільки велика різниця у часі – 7 годин. Частіше дивлюся огляди та намагаюся бути в курсі всього.

— Як вважаєш, наскільки важко йде перебудова команди в "Шахтарі" з новим тренером?

— Зміна тренерського штабу завжди непросто позначається на будь-якій команді. До того ж у "Шахтарі" зараз дуже і дуже багато молодих гравців. Прийшли молоді іноземці. Тож знов має минути певний час перш ніж команда заграє на повну. Однак я знаю, що "Шахтар" – клуб номер 1 в Україні. Там знають, що роблять. Команда позбудеться шорсткостей та все піде як треба.

— З яким настроєм їдеш в розташування збірної України?

— Для мене кожен виклик до збірної – дуже велике щастя та велика відповідальність. Я завжди радий представляти свою країну на міжнародній арені, тим більше в такий важкий час. До того ж це дасть мені можливість побачити своїх друзів та товаришів, адже зараз ми дуже далеко одне від одного. WhatsApp та FaceTime це, звісно, добре, але особиста зустріч – значно краще.

— Що змінюється в команді під керівництвом Реброва?

— Ми поки що не працювали довгий час, але всі знаємо Сергія Станіславовича як дуже сильного тренера, який досягає успіхів та результатів. Тож, впевнений, що збірна не стане винятком і ми побачимо позитивні зміни вже в наступних матчах.

— Чого чекати від нашої головної команди в матчах проти Англії та Італії?

— Не треба зайвий раз говорити про силу цих збірних. Але якщо ми хочемо досягати великих результатів, важливо якнайбільше грати з найсильнішими командами і здобувати результати в цих матчах. Всі очікують складних ігор. Адже в цих командах зібрані футболісти світового класу, які грають в топ-чемпіонатах.

Читай також: Георгій Судаков: "Ми хочемо взяти реванш у збірної Англії"
Популярні новини