У голкіпера збірної Австрії Хайнца Лінднера діагностували рак яєчок

770 20.05 2023   11:20
Getty Images

Воротар "Сьйона" та збірної Австрії Хайнц Лінднер захворів на рак яєчок. Про це 32-річний голкіпер повідомив у соціальних мережах. 

На жаль, змушений повідомити вам, що цей сезон для мене закінчився у "Сьйоні" і в національній збірній. Нещодавно у мене виявили пухлину в лівому яєчку. Цей діагноз сильно мене вразив. Кілька днів тому мені зробили операцію, яка пройшла дуже добре.

 

На щастя, злоякісна пухлина була вчасно виявлена і ще не встигла поширитися. Я вирішив бути відкритим і чесним про свою хворобу,  а також для того, щоб запобігти будь-яким спекуляціям про стан мого здоров'я.

 

Прошу вас з повагою поставитися до того, що я не буду робити ніяких подальших заяв про свою хворобу. Я хотів би повністю сконцентруватися на тому, щоб одужати в найближчі тижні.

 

Тримаю пальці схрещеними, щоб і збірна Австрії, і ФК "Сьйон" зіграли майбутні матчі без мене в позитивному ключі, і я буду вболівати за них як фанат. З нетерпінням чекаю на те, що наступного сезону я знову буду в належній формі і готовий грати. Дякую за розуміння і будьте здорові, - написав Лінднер в Інстаграмі

За збірну Австрії Лінднер виступає з 2012 року. У його активі 36 поєдинків за головну команду країни.

Популярні новини