Оге Гарейде очолив збірну Ісландії

586 15.04 2023   11:14
Getty Images

Футбольна асоціація Ісландії оголосила про призначення Оге Гарейде головним тренером національної збірної.

Я досить довго стежив за збірною Ісландії, особливо в ті роки, коли команда брала участь у Чемпіонаті Європи 2016 року та Чемпіонаті світу 2018 року, і я з нетерпінням чекаю виклику допомогти команді знову досягти успіху.

 

В Ісландії багато сильних гравців. Я бачив, як багато з них грали за їхні клубні команди в Скандинавії, а також тренував кількох ісландських гравців протягом багатьох років. Загалом, це надійні та працьовиті, але також дисципліновані гравці з тактичним розумом, і ці якості потрібні вам, щоб досягти успіху у національній збірній.

 

Наша мета – потрапити на Чемпіонат Європи 2024 року. Я добре пам’ятаю ісландських уболівальників у Франції 2016 року. У них була дуже унікальна атмосфера та запал. Було б чудово дати їм можливість це повторити, і ми сподіваємося, що трибуни будуть заповнені людьми на нашому домашньому полі в Рейк'явіку, - сказав Гарейде.

Нагадаємо, Гарейде очолював збірну Норвегії (2003 - 2008) і збірну Данії (2016 - 2020). 

Читай також: Мирон Маркевич: "Не знаю, чим керувалося Мінмолодьспорту, коли ухвалювало рішення, але це неправильно"

Популярні новини