Букайо Сака: "Сподіваюся, така гра збережеться до кінця сезону"

565 27.03 2023   02:04
Фото - Getty Images

Нападник лондонського "Арсеналу" і збірної Англії Букайо Сака прокоментував Channel 4 перемогу в поєдинку кваліфікації Євро-2024 зі збірною України, в якому Сака за три хвилини оформив "гол+пас" та був визнаний накращим гравцем матчу, повідомляє ВВС

– Вважаю, ми швидко перемкнулися після матчу з Італією, показали відмінну командну гру та зіграли як по-справжньому зріла команда. Звичайно, ми задоволені трьома очками, які допоможуть нам кваліфікуватися на чемпіонат Європи - на жаль, ми не можемо просто дивитися матчі, а потім опинитися у фінальній частині. Деякі з хлопців хотіли забити – наприклад, Джеймс Меддісон показав приголомшливу гру і цілком напрацював на гол. Я теж задоволений своєю грою – відчував, що отримую м'яч на хороших позиціях і допомагаю команді небезпечно атакувати. Коли Джордан Хендерсон віддав мені м'яч, я одразу ж зрозумів, що проб'ю, і вже за польотом м'яча зрозумів, що він влучить у ціль – звісно, це один із моїх найкращих голів. Такий футбол – це завжди задоволення та щастя, і я сподіваюся, що воно триватиме до кінця сезону, – резюмував Сака.

Читайте также: Невероятная статистика Букайо Сака, забившего второй гол в ворота Украины

За даними Squawka, за матч зі збірною України у форварда "канонірів" було 56 дотиків до м'яча, 8 виграних дуелей, 4 зароблених фоли, три завдані удари, три створені шанси, включно з двома гольовими. І, звичайно, Сака оформив "гол+пас".

 

Читайте также: Отбор к Евро-2024. Англия – Украина 2:0. Видеообзор матча

Источник: bbc.com
Популярні новини