Ґарет Саутґейт: "Зробили складну гру простою"

710 26.03 2023   21:58
Getty Images

Головний тренер збірної Англії Ґарет Саутґейт в інтерв'ю ВВС прокоментував перемогу над Україною (2:0) у відборі до Євро-2024. 

– Дуже-дуже задоволений сьогоднішнім перформансом. В Італії ми добре грали з м'ячем у першому таймі. У другому ж легко втрачали контроль, довелося проявити стійкість. Сьогодні ж ми зробили складну гру простою. Добре впоралися з завданням, входили з м’ячем завдяки Сака та Меддісону. Джеймс провів класний матч, мене це не здивувало. Сака та Беллінґем? Кожен бачить технічну якість, але ці двоє хлопців мають скромність і хочуть вчитися. Вони неймовірно багато працюють, з ними приємно мати справу. Гол Букайо – це завершення топ-рівня. За останні 18 місяців у нього з’явилася впевненість перед чужими воротами. Підкріпити результат матчу з Італією було важливо, але ще є куди рости.

Читайте также: Гарет Саутгейт - третий тренер, которому удалось одержать 50 побед во главе сборной Англии

Ми планували задіяти Джеймса Медісона – не сумнівалися, що він добре впишеться до складу, тому що відмінно грає в клубі, і з точки зору позиції та взаємодії з Беном Чілвеллом по ширині поля, це рішення спрацювало. Його володіння м'ячем було чудовим. І він, і Букайо Сака зіграли велику роль у тому, щоб Україна не змогла грати у свою гру. Я задоволений ще й тим, що в перерві ми налаштували хлопців на контроль м'яча – в Італії ми недостатньо добре його контролювали, але сьогодні ми були досить терплячими. Іноді гравцям набридає це робити, але сьогодні вони не відступали від поставленого завдання, а також наша середня лінія була дуже хороша, контрпресинг був гарним. І психологічно ми добре підготували команду до двох складних матчів – самовіддача гравців була чудовою, з ними було приємно працювати. Форстер, Гехі, Даєр і Рамсдейл не отримали свій шанс, але вони раді, що приїхали до збірної. Добре спрацювала і наша медслужба – в останні півтори доби виникли проблеми у Філа Фодена, і його одразу відправили до профільного лікаря. Це мене засмутило, тому що Фоден дуже хотів зіграти,  – сказав Саутгейт.

Читай також: Гарет Саутгейт: "У збірної України багато хороших гравців, тож треба бути уважними"

Источник: УАФ
Популярні новини