Сергій Кравченко: "В збірній ми всі відповідаємо за все - працюємо цілодобово"

823 26.03 2023   13:26
Денис Руденко, Footboom

Ассистент виконуючого обов’язки головного тренера збірної України Руслана Ротаня – Сергій Кравченко, в коментарі ресурсу "Взбірна" розповів про підготовку до матчу з Англією, який відбудеться сьогодні, 26 березня, та розпочнеться о 19:00.

- Адаптуюсь на ходу, зміни фантастичні, отримаю задоволення від кожного дня. Збірна - це мрія і для футболіста, і для тренера. Все дуже цікаво, дуже велика відповідальність, але це мені подобається і почуваю себе дуже добре.

- За що саме відповідаєш у збірній?

- Це запитання до Ротаня. Ми працюємо тут тиждень. Всі відповідаємо разом за все. Ясна річ, у кожного є свій обсяг роботи, але тут дуже мало часу, працюємо цілодобово.

- Не думаєш, що рано закінчив кар’єру?

- Два місяця назад закінчив, я міг грати і ще хотів грати, але ухвалив таке рішення. Вважаю, що це рішення правильне, але я підтримую себе у формі, кожен день тренуюсь, працюю і тому я фізично виглядаю нормально. Отримав велике задоволення, коли тренувався з командою. Хлопці кажуть, що я так добре не виглядав, коли грав. Я жартую, що зараз немає тиску. Бо, коли я тренер, точно знаю, що не вийду на "Вемблі", а коли ти гравець… Такі жарти, дуже добре спілкуюсь з хлопцями, практично всіх знаю.

 

Читай також: Відомо, в якій формі зіграють збірні Англії та України
Популярні новини