Олександр Зінченко: "Підтримку товарищів з "Арсеналу" відчуваю завжди, але на поле друзів не буде"

425 25.03 2023   20:11
Фото - Денис Руденко, FootBoom

Півзахисник збірної України Олександр Зінченко поспілкувався з журналістами напередодні матчу відбору до Євро-2024 проти Англії, який відбудеться 26 березня на Уемблі (початок о 19:00)

-Чи може Олександр передати ментальність переможця і чи є шанс, що він вийде на гру у якості капітана?

-У нас дуже багато гравців з великим досвідом, у деяких його більше, ніж в мене. Отже я не бачу, що я можу передачи хлопцям, в нас дуже багато лідерів, ми граємо як одна команда. Хто б не був завтра капітаном, ми будемо грати за Україну.

-Як оцінете це покоління збірної України і як перемогти Англію?

-Завдання в нас завжди перемагати, ми розуміємо, яка сильна збірна Англія. Нам треба провести одну з найкращих ігор в житті. Зараз в нас дуже багато гравців, які вже сьогодні можуть давати результат. Завтра ми будемо грати за всіх нас і за наших людей, які дівляться на нас тут і в Україні.

-Ви завтра вийдете на поле проти колег з "Арсеналу", чи відчуваєте ви підтримку своїх товарищів по команді?

-Я в чудових приятельських стосункаох, з усіма спілкуємося, відчуваю їхню підтримку. Але на поле не буде друзів. Дуже вдячний Британії, асоціації футболу за підтримку тут українських біженців, без цією підтримки ситуація була занадто важкою.

-Торік у Шотландії ви виступали з великими емоціями, завтра 397 днів від початку війни. Які емоції будуть панувати в самого Олександра? Чи він отримує натхнення від бійців на лінії фронту?

-Перш за все, величезна подяка український армії, без неї завтрашнього матчу не відбулося б. Хочему завтра спробувати подарити нашим людям, нашім бійцям усмішку.

Читайте также: Руслан Ротань: "Если бы я отказался возглавить национальную сборную, это было бы непатриотично с моей стороны"

Популярні новини