Ігор Ангеловський: "Знаю, що "Шахтар", в якому багато гравців збірної України, двічі здолав "Реал"

771 20.05 2021   15:40
Фото - Getty Images

Наставник збірної Північної Македонії Ігор Ангеловський на пресконференції в Скоп'є високо оцінив потенціал гравців збірної України, повідомляє офіційний сайт ФФПМ.

- Можу пообіцяти, що ці гравці зроблять усе можливе, щоб уболівальники знову пишалися своєю країною. Ми їдемо на чемпіонат Європи з бажанням перемагати й будемо використовувати всі шанси на позитивний результат, щоб вийти з групи.

Ми зараз уважно аналізуємо наших суперників. З Австрією ми зустрічалися двічі, і хоча вона нас двічі обіграла, ми будемо намагатися винести уроки з тих помилок.

Україна теж дуже хороша команда. Знаю, що донецький "Шахтар", в якому багато гравців збірної України, двічі здолав мадридський "Реал".

В Амстердам на матч із Нідерландами ми поїдемо з надією, що зможемо знову повернутися до Румунії, якщо вийдемо в плей-офф, — сказав Ангеловський.

Нагадаємо, що поєдинок між збірними України та Північної Македонії в групі С на Євро-2020 відбудеться 17 червня в Бухаресті.

Читайте также: Збірна Північної Македонії оголосила склад перед фінальним турніром Євро-2020

Источник: УАФ