"Флуміненсе" вперше у своїй історії виграв Копа Лібертадорес

772 05.11 2023   08:17

Бразильський "Флуміненсе" обіграв аргентинський "Бока Хуніорс" із рахунком 2:1 у додатковий час у фіналі Копа Лібертадорес - 2023. Матч пройшов на стадіоні "Маракана" в Ріо-де-Жанейро.

Рахунок відкрив аргентинський нападник "Флуміненсе" Херман Кано з передачі Кено на 36-й хвилині. "Бока Хуніорс" зрівняв рахунок на 72-й хвилині. Відзначився перуанський захисник Луїс Адвінкула з пасу Крістіана Медіни. Основний час матчу завершився внічию 1:1.

У додатковий час гол забив нападник Джон Кеннеді Батіста де Соуза, який вийшов на заміну і відзначився на 99-й хвилині з передачі Кено. При цьому вже на 101-й хвилині Кеннеді видалили з поля за другу жовту картку. Через деякий час склади зрівнялися - пряму червону картку на 105+7-й хвилині отримав перуанський захисник "Бока Хуніорс" Франк Фабра.

Відомий уругвайський нападник Едінсон Кавані провів на полі у складі аргентинського клубу 78 хвилин і був замінений. Колишній футболіст "Реала", захисник "Флуміненсе" Марсело був замінений на 80-й хвилині. Екс-хавбек "Ювентуса" та "Інтера" Феліпе Мело, який також виступає за команду з Ріо-де-Жанейро, провів на полі 52 хвилини.

"Флуміненсе" вперше у своїй історії виграв Копа Лібертадорес.

Читай також: Дичина дня: бразильська поліція проти аргентинських уболівальників перед фіналом Лібертадорес (+Відео)