Єгор Назарина: "Виграли дуже важливу для нас гру в Лізі чемпіонів"

674 10.10 2023   20:41
Шахтар

Єгор Назарина перед матчами відбору збірної України на ЧС-2026 поділився враженнями від ефектного камбеку донецького "Шахтаря" в Лізі Чемпіонів проти "Антверпена" (3:2).

"Виграли дуже важливу для нас гру в Лізі чемпіонів, тому приїхали на позитиві й готуємося до наступних матчів у складі національної збірної.

Так, перший тайм почали дуже погано. Припустилися дитячих помилок, але в перерві тренер дав нам установку на другий тайм і, можна сказати, вийшла нова команда. Тому і вдалося досягти позитивного для нас результату.

Сікан забив два голи, став найкращим гравцем матчу, молодець. Але я вважаю, що вся команда працювала для цього. Можна сказати, що як на авторі голів уся увага на ньому, але дуже гарно попрацювала вся команда", – сказав Назарина проєкту Взбірна.

Читай також: Став Лемкін: "Ситуація в Ізраїлі дуже погана, дякую українцям за підтримку"