Гвардіола пояснив, чому замінив Голанда у матчі з "Боруссією"

1051 26.10 2022   10:58
Getty Images

Головний тренер "Манчестер Сіті" Хосеп Гвардіола пояснив, чому замінив нападника Ерлінга Голанда у матчі Ліги чемпіонів із дортмундською "Борусією" (0:0). На 46-й хвилині зустрічі замість норвежця вийшов Бернарду Сілва.

- Були три речі. Я бачив Голанда дуже втомленим. Друге - у нього був невеликий грип. І третє - Ерлінга вдарили по нозі. Тому він не зміг зіграти у другому таймі.

Я розмовляв з медиками в перерві, вони були трохи стурбовані, але я бачив, що він ходить більш-менш нормально. Подивимося, - цитує Гвардіолу Goal.

У поточному сезоні Ерлінг Голанд провів за "Манчестер Сіті" 16 поєдинків, у яких забив 22 голи і віддав 3 асисти.

Читай також: Хосеп Гвардіола: "Голанд одним із перших приходить на тренування і одним із останніх йде"