Сімоне Індзагі: "Сподіваюся, що принесемо задоволення вболівальникам у вигляді плей-офф ЛЧ після матчу з "Вікторією"

899 13.10 2022   10:00
Getty Images

Головний тренер "Інтера" Сімоне Індзагі прокоментував нічию з "Барселоною" (3:3) у Лізі чемпіонів.

"Я привітав хлопців: ми чудово провели матч проти серйозного суперника. Ми багато бачили, всі разом відбивалися в обороні.

Ми могли вийти з групи за два тури до кінця. Сподіваємося це задоволення принести вболівальникам за підсумками матчу з "Вікторією" з Пльзеня.

Нам доводилося грати ризиковано, ми не припиняли це до кінця. Ми багато створили в дебютній частині зустрічі, а наприкінці першого тайму пропустили. У перерві я сказав хлопцям вести гру так само, як і раніше, бо знав, що гострих моментів створимо чимало", - сказав Індзагі, якого цитує офіційний сайт УЄФА.

Відзначимо, що "Інтер" вийде у плей-офф Ліги чемпіонів, якщо обіграє "Вікторію" Пльзень удома.