Українці в єврокубках: успіх "Бенфіки" без Яремчука та домашня невдача команди Пластуна

738 03.08 2022   07:30
Getty Images

У вівторок, 2-го серпня, лише два українці прийняли участь у єврокубкових матчах: Роман Яремчук зіграв за "Бенфіку" проти "Мідтьюлланда" та Ігор Пластун вийшов у складі "Лудогорця" проти загребського "Динамо".

Конкурент Яремчука "запалює"

02.08.2022. Португалія. Лісабон. Стадіон "Да Луш"

"Бенфіка" (Лиссабон, Португалия) - "Мидтьюлланд" (Хернинг, Дания) 4:1
Голи: Рамос, 16, Рамос, 33, Фернандес, 40, Рамос, 61 - Сісто, 77 (пен.)

"Бенфіка": Влаходімос, Родрігес, Отаменді, Грімальдо, Жилберто, Маріу, Луїш, Сілва (Араужо, 78), Фернандес, Рамос (Яремчук, 79), Нерес (Чікіньо, 87)
Тренер: Роджер Шмидт
"Мидтьюлланд": Олафссон, Дир (Віктор, 62), Дальсгор, Жунінйо, Андерссон (Тіхосен, 67), Святченко, Єнсен, Шарлес (Куаку, 79), Сісто, Дрейер (Чилуфья, 46), Каба (Ісаксен, 67)
Тренер: Бо Хенриксен

Попередження: Отаменді, 22, Родрігес, 76

"Бенфіка" на своєму полі достатньо впевнено переграла "Мідтьюлланд" з рахунком 4:1. Правда, головним героєм зустрічі став не українець, а його головний конкурент за місце у стартовому складі - Гонсалу Рамуш. Португальський форвард, який вийшов у стартовому складі, залишивши українця на банці, записав на свій рахунок хет-трик, причему двічі йому аститував ексгравець "Шахтаря" Давід Нерес.

Українець же вийшов на поле за 11 хвилин до завершення основного часу матчу. Нажаль, результативними діями Яремчуку відзначитись не вдалося.

Невдача команди Пластуна

Болгария. Разград. Стадіон "Лудогорець Арена"
"Лудогорець" (Разград, Болгарія) - "Динамо" (Загреб, Хорватія) 1:2
Голи: Текпетей, 22 - Перич, 6, Падт, 9 (авт.)
"Лудогорець": Падт (Слуга, 46), Пластун, Вердон, Сісіньйо, Недялков, Піотровскі, Каулі (Янков, 46), Йорданов, Текпетей (Десподов, 73), Сотіріу (Тіаго, 79), Рик (Дєлєв, 79)
Тренер: Анте Шимунджа
"Динамо": Ливакович, Перич, Лаурітсен, Ристовський, Батуріна (Шутало, 86), Любічіч, Іванушець (Шпикич, 46), Мишич, Адемі, Оршич (Менало, 71), Дрмич (Петкович, 60)
Тренер: Анте Чачич
Попередження: Текпетей, 60, Вердон, 65, Десподов, 74 - Мишич, 42

Команда іншого українця, який грав з перших хвилин, успіху досягнути вдома не змогла. Гостям дуже швидко вдалось двічі відзначитись у воротах Падта, причому другий мяч забив воротар сам собі. На другий тайм воротар не вийшов, уступивши місце іншому колезі, який вже не пропускав. Провини українця у голах нема.