"Бенфіка" розтрощила "Мідтьюлланд": хет-трик конкурента Яремчука та дві гольові від Нереса

"Бенфіка" (Лиссабон, Португалия) - "Мидтьюлланд" (Хернинг, Дания) 4:1
Голи: Рамос, 16, Рамос, 33, Фернандес, 40, Рамос, 61 - Сісто, 77 (пен.)

"Бенфіка": Влаходімос, Родрігес, Отаменді, Грімальдо, Жилберто, Маріу, Луїш, Сілва (Араужо, 78), Фернандес, Рамос (Яремчук, 79), Нерес (Чікіньо, 87)
Тренер: Роджер Шмидт
"Мидтьюлланд": Олафссон, Дир (Віктор, 62), Дальсгор, Жунінйо, Андерссон (Тіхосен, 67), Святченко, Єнсен, Шарлес (Куаку, 79), Сісто, Дрейер (Чилуфья, 46), Каба (Ісаксен, 67)
Тренер: Бо Хенриксен

Попередження: Отаменді, 22, Родрігес, 76

Португальська "Бенфіка" в першому поєдинку третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів в домашніх стінах впевнено розібралась із датським "Мідтьюлландом" - 4:1.

Вже в першому таймі лісабонці провели три сухих м’ячі. Причому два перших голи були забиті, як під копірку. Екс-гравець "Шахтаря" Давід Нерес навішував з правого флангу, а Гонсалу Рамуш – головний конкурент Романа Яремчука на вістрі атаки – влучно бив головою. В кінці тайму "орли" ефектно розіграли кутовий і Фернандес ударом з льоту довів перевагу до 3:0.

По перерві команди обмінялися голами. Гонсалу Рамуш довів свій гольовий лік до трьох влучних ударів в матчі. Гол престижу у складі "Мідтьюлланду" на 78-й хвилині з пенальті провів Сісто - 4:1.

Що стосується Яремчука, то Роман гру розпочав на лаві для запасних. На поле українець вийшов на 79-й хвилині, замінивши героя матчу – Рамуша.

Нагадаємо, що саме переможець цієї пари зіграє в раунді плей-офф з переможцем протистояння "Динамо" - "Штурм", перший раунд якого відбудеться в середу, 3 серпня о 21:00.