970 22.06 2023   18:15
Фото - Getty Images

Ліонель Мессі номінований на премію найкращому спортсмену року за версією ESPN. Щорічна премія ESPY Award, яку проводить видання ESPN, підбиває підсумки року в різних видах спорту.

Форвард "Інтер Маямі" і збірної Аргентини Ліонель Мессі претендує на приз найкращому спортсмену 2022 року серед чоловіків. На приз також претендують зірка НФЛ Патрік Махоумс, баскетболіст Нікола Йокіч і бейсболіст Аарон Джадж.

Також Мессі номінований на нагороду за найкращий чемпіонський виступ - збірна Аргентини з Ліонелем виграла чемпіонат світу в Катарі, а сам Мессі був визнаний найкращим гравцем турніру.

У цій категорії Лео посперечається з бійцем ММА Леоном Едвардсом, Ніколою Йокічем і гольфісткою Роуз Чжанг. Едвардс нокаутував Камару Усмана в 5-му раунді на UFC 278, центровий "Денвера" Йокіч став MVP фіналу НБА, а Чжанг обіграла Дженніфер Капчо на своєму першому професійному турнірі.

Читай також: Одноклубник Ліонеля Мессі потрапив до лікарні після укусу отруйним павуком