У матчі Кубка Аргентини футболіст зарядив м'ячем у голову лайнсмену, останній знепритомнів (Відео)

1000 27.10 2022   14:54
Фото - eldiaonline.com

Інцидент стався у півфіналі Кубка Аргентини, де зустрічалися "Банфілд" та "Тальєрес де Кордова".

Як повідомляє Infobae, футболіст Дієго Валойєс у пориві емоцій від душі зарядив по м'ячу, в результаті чого круглий потрапив прямо в обличчя лайнсмену Мігелю Саворані, що стояв поруч. У арбітра внаслідок удару сталося короткочасне відключення, йому довелося звернутися до лікаря. Головний арбітр обмежився лише усним зауваженням на адресу Валойєса, хоча така поведінка цілком тягне червону картку. Через кілька хвилин гравець пішов до лайнсмена вибачатися.

Початок другого тайму було відкладено через те, що лайнсмен, який постраждав, все ще відходив від удару.

Сам матч завершився мінімальною перемогою команди "Тальєрес Кордова", 1:0. Переможець зустрінеться у фіналі з "Патронато де Парана", який обіграв в іншому півфінальному матчі "Бока Хуніорс" у серії пенальті.