Юрген Клопп: "Ми повинні були виграти матч з "Манчестер Юнайтед", це очевидно"

383 07.04 2024   20:21
Фото - Getty Images

Головний тренер "Ліверпуля" Юрген Клопп в коментарі Sky Sports поділився враженнями від матчу чемпіонату Англії проти "Манчестер Юнайтед" (2:2).

- Ми повинні були виграти цей матч, це очевидно. Ми повинні були забивати більше ще в першому таймі. У суперника не було ударів у першому таймі, і 1:0 - найменше, на що ми могли розраховувати.

Бруну забив чудовий гол. Потім у справу втрутився стадіон, і нам знадобилося кілька хвилин на те, щоб прийти до тями, а суперник забив ще один яскравий гол. У нас були хороші моменти і до, і після того, як ми пропустили. Ну, тепер у нас на один бал більше, ніж раніше. Суперник виклався на повну, так буває. Онана зробив приголомшливий сейв після удару Собослаї. В інших епізодах ми трохи поспішали, я б вважав за краще, щоб ми робили ще один дотик.

Нам потрібно зберігати спокій на цьому шляху. Наші голи привели нас туди, де ми перебуваємо зараз. Графік щільний, і це добре. Я не на сьомому небі від щастя, але нічого страшного. Я не злюся на хлопців, але я просто не збираюся дозволяти деяким речам відбуватися по ходу гри. Ми опускалися занадто глибоко, у багатьох ситуаціях могли краще тримати м'яч. Потрібно діяти активно. Команда, яка виграє чемпіонат, повинна це заслужити. Ми беремо участь у гонці, і мене це абсолютно влаштовує.

Читай також: "Манчестер Юнайтед" - "Ліверпуль". Анонс та прогноз матчу