Букайо Сака отримав травму, Зінченко замінили у перерві - мотиви матчу проти "Ліверпуля"

619 04.02 2024   20:58
Getty Images

Хавбек "Арсенала" Букайо Сака отримав травму в матчі чемпіонату Англії проти "Ліверпуля", який відбувся сьогодні, 4 лютого, і завершився перемогою "канонірів" з рахунком 3:1.

На 77-й хвилині вінгер "Арсеналу" просигналізував тренерському штабу про те, що йому потрібна допомога. Англієць вказав на праве гомілкостоп. Сака, який відкрив рахунок у цьому матчі, не зміг продовжити гру. Замість нього на поле вийшов Ріс Нелсон. Зазначимо, що український гравець Олександр Зінченко з невідомої причини був замінений у перерві матчу.

Нагадаємо, у поточному чемпіонаті Англії на рахунку 22-річного Букайо Сака - вісім голів і сім результативних передач.

Читай також: Олександр Зінченко - в "старті" "Арсенала" на матч проти "Ліверпуля"