Кевін Де Брюйне: "Ніколи не відчував такого"

547 13.01 2024   23:21
Фото - Getty Images

Кевін Де Брюйне прокоментував свій гол і гольову передачу в матчі 21-го туру АПЛ із "Ньюкаслом". Бельгієць вийшов на заміну на 69-й хвилині, після чого забив гол і віддав гольову передачу, вирвавши перемогу для "містян" із рахунком 3:2. Це був перший матч для бельгійця в АПЛ із серпня 2023 року.

"Мені не вистачало цього. Що є, те є, у мене була серйозна травма, і мені потрібен був час. Я насолоджувався своєю грою. Я думаю, що це саме прояв сили волі, ніж що-небудь ще. Це було божевілля. Я знаю, що на даний момент я не можу так грати протягом 90 хвилин. На даний момент я можу показувати таку гру 30 хвилин. Я відчуваю це по своїх легенях, особливо під час застуди.

Гольовий пас на Оскара Бобба? Відмінний гол. М'яч хороший, але ривок Оскара приголомшливий. Це було чудово від нього.

Приношу користь із лави? Я не знаю, чого очікувати, я ніколи не відчував такого. Я дуже багато працював, і мені довелося змінити кілька речей. Коли ти граєш увесь час, дуже важко щось змінити у своїй грі", - наводить слова Де Брюйне TNT Sports із посиланням на BBC.

Читай також: Хосеп Гвардіола: "Я дуже злий!"