Хосеп Гвардіола: "Сподіваюся, зможемо відновити Голанда до клубного чемпіонату світу"

470 10.12 2023   19:58
Фото - Getty Images

Головний тренер "Манчестер Сіті" Хосеп Гвардіола прокоментував вольову перемогу над "Лутоном" (2:1).

"Чудова гра після того, що сталося в останніх матчах. Ми пропустили гол на останній хвилині першого тайму. Це був справді хороший тест, і гравці відреагували так, як потрібно. Пишаюся футболістами.

У першому таймі ми грали краще. Перший тайм був набагато кращим, але нам потрібні голи, а в першому таймі ми не забили.

Ми не знаємо терміни відновлення Ерлінґа Голанда після травми. Це його нога, ми побачимо. День за днем, тиждень за тижнем. Сподіваюся, ми зможемо відновити його до клубного чемпіонату світу", - сказав Гвардіола, якого цитує BBC.

КЧС пройде 12–22 грудня в Саудівській Аравії.

У поточному сезоні на рахунку 23-річного норвежця 19 голів та 5 асистів у 22 матчах.