Де Дзербі – про матч з "Ліверпулем": "Молодий склад - це наша політика, і я пишаюся цими гравцями"

739 08.10 2023   22:11
Фото - Getty Images

Головний тренер "Брайтона" Роберто Де Дзербі прокоментував нічию з "Ліверпулем" (2:2) у 8-му турі АПЛ.

"Якщо ви не програєте "Ліверпулю" – це чудовий результат. Ми задоволені одним заробленим очком, але якщо проаналізувати всю гру, то, можливо, ми заслуговували і на перемогу.

У нас дуже молода команди. Ми зробили помилку, але це моя відповідальність. Ми грали з двома гравцями 2002 та 2004 років народження (Адінгра і Балеба – прим.). Це був молодий стартовий склад, але це наша політика, і я пишаюся цими гравцями.

В першому таймі був момент, коли ми могли зробити рахунок 2:0, а потім у кінці тайму ми пропустили двічі. Я не можу зрозуміти, як це трапилося.

Іноді ти приділяєш більше уваги захисту, але пропускаєш дурний гол. Іноді ти менше працюєш в обороні і в підсумку граєш "на нуль".

Ми грали з "Ньюкаслом", МЮ, "Астон Віллою", "Ліверпулем", а також в Лізі Європи. Це був важкий період. Ми повинні звикнути грати двічі на тиждень. І ми не можемо проводити усі матчі одним складом .

Це був дуже важливий день для Балеби та Адінгри. Вони нам потрібні. Балеба провів вражаючий матч. Наші селекціонери дуже добре вміють знаходити талановитих потенційних гравців на майбутнє", – цитує Де Дзербі ВВС.

Читай також: Чемпіонат Англії. "Брайтон енд Гоув" – "Ліверпуль" 2:2. Відеоогляд матчу