Шон Дайч: "В АПЛ очки на виїзді даються важко"

751 18.03 2023   23:36
Getty Images

Головний тренер "Евертона" Шон Дайч прокоментував нічию в матчі проти "Челсі" (2:2).

"Приємний результат, в АПЛ очки на виїзді даються важко. Ми поспілкувалися з гравцями стосовно того, з яким менталітетом необхідно підходити до матчів, і як грати у них з тактичної точки зору.

Перший тайм був більше захисним, у другому таймі нам вдалося знайти баланс. Ми пропустили голи, але відреагували на це. Наш намір забивати на виїзді прогресує і я радий цьому.

Я сказав гравцям у перерві, що бажання захищатися – це добре, але треба намагатися грати. В цьому плані ми покращилися, але нам є ще над чим працювати. Ми, напевно, заслуговували на один бал, суперник мав гольові моменти, але й ми створили кілька своїх.

Сіммс? Я дуже радий за нього. Минулого тижня він говорив зі мною, я попросив його розповісти, що йому потрібно зробити, щоб стати краще. Він назвав мені чотири пункти, і я відповів йому: "Ти маєш рацію". Один з них – грати більш активно, що він сьогодні й зробив", — цитує Дайча ВВС.