Роман Яремчук забив дебютний гол у дебютному матчі за "Брюгге"

1312 02.09 2022   23:43
Фото - Getty Images

26-річний український форвард "Брюгге" Роман Яремчук вийшов на заміну в дебютному матчі чемпіонату "Бельгії" проти "Серкль Брюгге".

Форвард з’явився на полі на 63-й хвилині протистояння за рахунку 2:0. А на 82-й хвилині відзначився забитим голом, який теж став дебютним у новій команді. Рахунок на той момент був вже 3:0 на користь "Брюгге", Роман зробив його 4:0, цей рахунок став остаточним в матчі.

Яремчук уже виступав у чемпіонаті Бельгії. Він грав із 2017 по 2021 рік за "Гент".

Минулого сезону Роман провів за "Бенфіку" 43 матчі, забив 9 голів та віддав 6 гольових передач. Портал Transfermarkt оцінює Яремчука у 15 мільйонів євро.