Відбулися матчі четвертого туру чемпіонату України серед аматорів. У групі 1 продовжує дивувати "Ковель-Волинь". Підопічні Юрія Романчука здобули другу поспіль перемогу у облачному дербі, цього разу на виїзді здолавши чемпіона Волині – "Вотранс". Наразі ФК "Ковель-Волинь" другий, а лідерство зберігає ОДЕК. Один зі старожилів чемпіонату вдома здобув перемогу над "Покуттям".
У групі 2 перші очки втратила "Вікторія". Срібний призер минулого сезону вдома не зміг впоратися з "Авангардом". Цим скористалися "ЛНЗ-Лебедин" та "Чернігів". Підопічні Василя Гречаного переконливо переграли "Тростянець-2", а сіверяни вирвали перемогу у Кропивницькому.
Єдиною командою, яка крокує без втрат, залишається "Мотор". Підопічні Анатолія Чанцева у непростому матчі перемогли "Яруд". Другу та третю сходинки у турнірній таблиці ділять "Вовчанськ" та "Зірка". Обидві команди у звітному турі здобули розгромні перемоги.
Результати 4-го туру
Група 1
Вотранс – Ковель-Волинь - 0:1 (0:0)
Луцьксантехмонтаж №536 – Світанок-Агросвіт - 2:4 (1:1)
ОДЕК – Покуття - 1:0 (0:0)
# | Команда | І | В | Н | П | М | РМ | О |
1 | ОДЕК Оржів | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 -2 | +7 | 10 |
2 | "Ковель-Волинь" | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 -2 | +3 | 7 |
3 | "Нива" Теребовля | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 -4 | +2 | 5 |
4 | "Агрон-ОТГ" Великі Гаї | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 -3 | +1 | 5 |
5 | "Світанок-Агросвіт" Шляхова | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 -4 | 0 | 4 |
6 | "Покуття" Коломия | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 -6 | -1 | 3 |
7 | "Вотранс" Луцьк | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 -5 | -2 | 1 |
8 | "Епіцентр" Дунаївці | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 -5 | -2 | 1 |
9 | "Луцьксантехмонтаж №536" | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 -8 | -4 | 1 |
10 | "Карпати-Енергетик" Галич | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 -4 | -4 | 0 |
Група 2
Олімпік – ФК Чернігів - 1:2 (0:2)
Рубікон-Вишневе – МФК Первомайськ - 1:1 (0:0)
Атлет – Дніпро - 4:1 (1:0)
ФК Біла Церква – Агродім - 1:0 (1:0)
Вікторія – Авангард - 1:1 (0:0)
ФК Тростянець-2 – ЛНЗ-Лебедин
# | Команда | І | В | Н | П | М | РМ | О |
1 | "Вікторія" Миколаївка | 4 | 3 | 1 | 0 | 13 -3 | +10 | 10 |
2 | "ЛНЗ-Лебедин" Лебедин | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 -2 | +5 | 10 |
3 | "Чернігів" | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 -3 | +4 | 10 |
4 | МФК "Первомайськ" | 4 | 2 | 1 | 1 | 11 -7 | +4 | 7 |
5 | "Атлет" Київ | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 -5 | +2 | 6 |
6 | "Рубікон" Вишневе | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 -5 | -1 | 5 |
7 | "Авангард" Корюківка | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 -4 | -1 | 5 |
8 | "Біла Церква" | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 -5 | -2 | 4 |
9 | "Агродім" Бахмач | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 -5 | -2 | 3 |
10 | "Тростянець-2" | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 -7 | -3 | 3 |
11 | "Олімпік – СДЮШОР-2" Кропивницький | 4 | 1 | 0 | 3 | 7 -15 | -8 | 3 |
12 | МСК "Дніпро" Черкаси | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 -13 | -8 | 1 |
Група 3
Дніпро-1-Борисфен – ФК Вовчанськ - 0:4 (0:2)
Таврія – Перемога - 3:0 (2:0)
Кремінь-Юніор – СК Каховка - 0:5 (0:2)
Зірка – Легіонер - 6:0 (2:0)
Мотор – Яруд - 2:1 (1:1)
# | Команда | І | В | Н | П | М | РМ | О |
1 | "Мотор" Запоріжжя | 4 | 4 | 0 | 0 | 11 -2 | +9 | 12 |
2 | "Зірка" Кропивницький | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 -0 | +8 | 10 |
3 | "Вовчанськ" | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 -3 | +7 | 10 |
4 | СК "Каховка" | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 -4 | +4 | 7 |
5 | "Яруд" Маріуполь | 4 | 2 | 0 | 2 | 13 -6 | +7 | 6 |
6 | "Таврія" Новотроїцьке | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 -3 | +5 | 6 |
7 | "Легіонер" Дніпро | 4 | 1 | 0 | 3 | 8 -15 | -7 | 3 |
8 | "Дніпро-1-Борисфен" | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 -11 | -11 | 0 |
9 | "Кремінь-Юніор" Кременчук | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 -18 | -16 | 0 |
10 | "Перемога" Дніпро | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 -7 | -6 | -8 |