Марко Сапуга: "В первом тайме "Рух" играл лучше, чем "Ворскла", но несколько подсел во второй половине игры"

11.12 2023   09:30
"Рух"

Капітан "Руху" Марко Сапуга прокоментував для пресслужби нічию в УПЛ з "Ворсклою" (1:1).

– Ми їхали у Полтаву знаючи, що нам буде непросто, адже нам протистоятиме сильний суперник. "Рух" хотів перемогти і боровся до кінця за цей результат, аби піти у відпустку з хорошим настроєм.

В першому таймі ми грали краще, але команда дещо підсіла у другій половині гри. До певного моменту "Рух" накривав полтавців і не давав їм нічого створити, але потім з’явилась втома і нам не вдалося втримали перемогу, пропустили гол наприкінці матчу.

Я думаю, у цьому сезоні ми набрали хорошу форму і демонструємо хороші результати у турнірній таблиці. Тепер нам слід працювати ще більше, аби втриматись на цих позиціях, - сказав Сапуга.

Читай також: Василь Рунич: "Бути заточеним на взяття воріт суперника, шукати свій шанс - таким був тренерський план"