Юрий Калитвинцев: "Мы допустили одну ошибку в начале матча, но дальше вся игра проходила под контролем"

12.11 2023   09:38

Головний тренер "Полісся" Юрій Калитвинцев прокоментував перемогу над "Металістом 1925" (2:1) у матчі 14-го туру УПЛ.

"Ми допустили одну помилку на початку матчу. Але далі вся гра проходила під нашим контролем. Але за контроль очки не дають. В першому таймі було мало гострих передач, було мало ударів.

Після перерви мені сподобалась агресія, сподобалось, що хлопці не дивились на табло, я відчув, що вони розуміють відповідальність за результат.

Дуже сподобалась динаміка, дуже сподобався контроль м'яча і з’явились гострі передачі", — сказав Калитвинцев клубній пресслужбі.