Фантастичний промах Романа Яремчука у матчі з "Генком" (Відео)

Голи: Куеста, 25, Онуачу, 67, Хейнен, 81 - Ванакен, 21
"Генк": Вандевоордт, Муньос, Артеага, МакКензі, Куеста, Ель-Ханнус (Сор, 88), Грошовскі, Хейнен, Онуачу, Ндайїшимійє, Пейнтсіл
"Брюгге": Міньйоле, Сілла, Меєр (Сова, 80), Альварес Баланта (Рітс, 61), Мехеле, Ланґ (Одої, 80), Нільсен, Ванакен, Б'юкенен, Хутґла (Яремчук, 61), Ольсен
Тренер: Скотт Паркер
Попередження: Пейнтсіл, 28, Муньос, 36 - Ланґ, 28, Б'юкенен, 33, Сілла, 40, Сілла, 75
Вилучення: Сілла, 75

У 19-му турі чемпіонату Бельгії "Генк" у рідних стінах впевнено обіграв "Брюгге" з рахунком 3:1. Нападник гостей Роман Яремчук розпочав поєдинок на лаві запасних, а на 61-й хвилині з'явився на полі, отримавши свій шанс.

Однак, українець не зміг ним скористатися і допомогти своїй команді уникнути поразки. На 75-й хвилині Яремчук втратив прекрасну можливість вразити ворота суперника, пробивши повз.

Вболівальники "Брюгге" після поєдинку розкритикували Романа. Один із фанатів сказав, що Роман - це не футболіст і йому потрібно закінчувати кар'єру.

У поточному сезоні в активі Яремчука 10 матчів у чемпіонаті Бельгії, у яких він забив 2 голи та віддав 2 асисти.

Читай також: Головний тренер "Брюгге": "Якби Яремчук забив, ми б не обговорювали момент Рітса"