Артем Довбик дебютував за "Жирону" в чемпіонаті Іспанії і забив перший гол - асист Циганкова (Відео)

3854 12.08 2023   19:39

Український форвард Артем Довбик дебютував за "Жирону" в чемпіонаті Іспанії. Нападник вийшов на заміну на 64-й хвилині матчу 1-го туру чемпіонату Іспанії проти "Реала Сосьєдад".

На момент виходу Довбика рахунок був 0:1 - на користь суперника. Зазначимо, що Артем розпочав цей поєдинок у запасі "Жирони", а інший український гравець - Віктор Циганков вийшов у стартовому складі команди.

На 72-й хвилині матчу Артем Довбик забив і зрівняв рахунок у цій грі - 1:1. Зазначимо, що гольову передачу йому віддав Віктор Циганков.

Читай також: Віктор Циганков - у "старті" "Жирони" на матч проти "Реала Сосьедад", Артем Довбик - в запасі