"Ворскла" виборола Кубок України серед жіночих команд сезону-2021/2022

489 02.12 2022   13:55
УАФ

Полтавська "Ворскла" у фінальному поєдинку розіграшу Кубка України-2021/2022 серед жінок здолала ковалівський "Колос". Про це повідомляє сайт УАФ.

Фінальний матч Кубку України сезону-2021/2022 відбувся у Києві на стадіоні "Лівий берег". У протистоянні за трофей зустрічалися полтавська "Ворскла", яка втретє поспіль вийшла до фіналу змагань (щоправда, у сезонах 2019/2020 та 2020/2021 команда у підсумку здобувала кубок під назвою "Житлобуд-2") та ковалівський "Колос". Підопічні Людмили Покотило вперше у своїй недовгій історії дісталися такої стадії турніру.

Полтавчанки розпочали поєдинок ударно. Вже на 2-й хвилині Яна Калініна виконала навіс з правого флангу, але м'яч прошмигнув повз воротаря суперниць прямісінько у дальній кут воріт.

На 18-й хвилині "Ворскла" подвоїла свою перевагу. Яна Котик після навісу у штрафний майданчик другим темпом зуміла проштовхнути м'яч у сітку воріт.

У середині другого тайму "Колос" мав реальну нагоду скоротити відставння, однак Беата Амбруш не змогла переграти Катерину Самсон з 11-метрової позначки.

У підсумку — 2:0 на користь "Ворскли", яка стала володарем Кубку України-2021/2022.

2 грудня. Київ. Стадіон "Лівий берег". Без глядачів.
Кубок України серед жіночих команд-2021/2022. Фінал
Арбітр: Наталія Мамчур (Рівне).

"Ворскла" (Полтава) — "Колос" (Ковалівка) 2:0

Голи: Калініна 2, Котик 18

"Ворскла" (стартовий склад): Самсон, Корсун, Котяш, Котик, Подольська, Петрик, Осіпян, Андрухів, Калініна (к), Радіонова, Кравчук
Запасні: Герасимчук, Бондарчук, Чувилка, Забитівська, Андрущак
Тренер: Наталія Зінченко

"Колос" (стартовий склад): Саніна, Вороніна, Давиденко, Куп'як, Іванішин, Андруш, Ю. Ковальчук, Кульмагамбетова, Н. Ковальчук, Майбородіна, Сербук
Запасні: Дуднік, Краснобородько, Панцулая, Січкаренко
Тренер: Людмила Покотило.

Попередження: Петрик 87