Артем Шабанов відзначився гольовою передачею у чемпіонаті Угорщини (+Відео)

486 02.05 2022   09:40

У черговому матчі чемпіонату Угорщини "Фегервар", за який виступають декілька українських легіонерів, на виїзді з рахунком 3:0 розгромив "Дебрецен".

Богдан Лєднєв і Іван Петряк у цьому поєдинку вийшли на заміну і відіграли 23 хвилини і 8 хвилин відповідно. Інші українці – Євген Макаренко і Артем Шабанов - розпочали матч у стартовому складі і відіграли до фінального свистка. Центральний захисник наприкінці поєдинку ще й відзначився результативною передачею. Шабанов зі штрафного зробив точну подачу на Лоїка Него, який встановив остаточний рахунок зустрічі.

Варто відзначити, що на 82-й хвилині Шабанов класним ударом з центра поля застав зненацька голкіпера і забив четвертий гол своєї команди. Проте арбітр матчу взяття воріт не зарахував, бо удар був виконаний без свистка у той час, коли ще проводилися заміни.