Володимир Шепелєв: "Вважаю, що ми грали на рівних з Англією"

2372 11.11 2017   16:01
Фото - Виктора Перегняка

Півзахисник "Динамо" Володимир Шепелєв прокоментував поразку збірної України U-21 у матчі з Англією U-21.

Я вважаю, що ми грали на рівних. Просто пропустили швидкий гол і вже було складно перебудуватися. А так були моменти при 1:0, могли забивати і не забили ми - забили нам.
Олександр Головко у перерві сказав, що все добре, продовжувати в тому ж дусі, додати в швидкості, трохи в агресії і, я вважаю, що в другому таймі ми їх переграли, але в підсумку на контратаці пропустили другий м'яч. В основному, була рівна гра.
Сказав, щоб ми не вішали голови, попереду ще важлива гра, тому будемо готуватися. У команди бойовий настрій, будемо виходити і боротися за перемогу, - розповів Шепелєв 1927.kiev.ua

Нагадаємо, що молодіжна збірна України поступилася в п'ятницю на своєму полі молодіжній збірній Англії з рахунком 0:2. Один з голів англійці забили після помилки українських захисників, а другий в свої ворота забив Павло Лук'янчук, який ще довго переживав через цей момент.