Меморіал Баннікова. Білорусь - Україна 2:1

Фото - ffu.org.ua

Меморіал Баннікова. 2-й тур. Група А.

Білорусь U-16 − Україна U-16 2:1 (1:1).

Голи: Бурець (11, 76) − Лебедь (8).

У четвер, 16 травня, свій другий матч на Меморіалі Баннікова провела юнацька збірна України U-16. Суперниками підопічних Олега Кузнецова були однолітки з Білорусі. Зустріч закінчилася поразкою української команди - 1:2.

З перших хвилин українська збірна захопила ініціативу на полі і почала проводити небезпечні атаки, одна з яких привела до голу. На 8-й хвилині зустрічі Лебедь виявився найспритнішим у карному майданчику суперників і переправив м’яч у ворота. Але вже через три хвилини перша небезпечна атака білорусів завершилась взяттям воріт Стецьківа. Помилкою наших захисників скористався Бурець.

Після цього гра стала рівною, на полі у першому таймі переважно точилася боротьба у центрі поля, щоправда, небезпечні моменти українців були гострішими, ніж у суперників.

У другій половині зустрічі команда Олега Кузнецова почала тиснути на ворота суперників, але «синьо-жовтим» не вистачало точного вирішального удару. Найкращий момент забити другий гол у поєдинку мав на 68-й хвилині Петров, але після його удару головою захисник збірної Білорусі виніс м’яч з лінії воріт.

Незважаючи на численні атаки наприкінці зустрічі, українська команда припустилася помилки і пропустила другий м’яч, автором якого знову став Бурець.

Через травму голкіпера збірної Білорусі арбітр додав сім хвилин до основного часу, протягом яких українці мали шанс відігратися. Петров та Глагола відібрали «плямистого» на половині поля суперників, але останній з вигідної позиції пробив у воротаря.