Товариський матч. Грузія (U-16) - Україна (U-16) 1:2. До останньої секунди

Грузія (U-16) - Україна (U-16) 1:2

Голи: 66 - Почапський 65, Важинський 90+4.

Україна (U-16): Герета, Чуйко (Кітела, 80), Славов, Слюбик (Христенко, 80), Удод, Лосенко (Русяк, 59), Борисенко (Важинський, 87), Глущенко (Мельничук, 80), Ярмолюк (Федор, 59), Мельниченко (Пушкарьов, 59), Почапський (Колодежний, 80).

Сьогодні, 19 жовтня, у Тбілісі відбувся перший із двох запланованих спарингів між збірними U-16 Грузії та України (футболісти не старші 2004 року народження). У рамках тренувального збору підопічні Сергія Нагорняка провели перший контрольний поєдинок із грузинськими однолітками, інформує прес-служба УАФ.

Поєдинок пройшов за невеликої територіальної переваги господарів поля, однак за гольовими моментами "синьо-жовті" перевершили своїх опонентів. А голи були забиті по перерві. На 65-й хвилині відзначився нападник "Шахтаря" Денис Почапський. Правда, у наступній атаці грузини зрівняли рахунок. Однак в компенсований час підопічним Сергія Нагорняка таки вдалося вирвати перемогу. Точним ударом відзначився захисник "Карпат" Юрій Важинський - 1:2.

Нагадаємо, другий матч між цими суперниками відбудеться 21 жовтня (початок - о 17:00 за київським часом).