Товариський матч. Вірменія (U-18) - Україна (U-18) 1:5. Боротьби не вийшло

Официальный сайт УАФ

Вірменія (U-18) - Україна (U-18) 1:5

Голи: 56 - Кобак 14, Абдуллаєв 17, Світюха 22, Соловйов 39, Чідомере 90+3.

Україна (U-18): Турбаєвський, Комарець, Шиш (Павленко, 55), Егбуджуо (Павлюк, 55), Авдєєв (Гаджук, 55), Соловйов (Матусевич, 55), Гулько (Тлумак, 55), Судаков (Шевченко, 62), Кобак, Абдуллаєв (Брагару, 62), Світюха (Чідомере, 62).

Сьогодні, 11 жовтня, в Єревані на базі національних команд Вірменії юнацька збірна України (U-18, футболісти не старші 2002 року народження) зустрічалася з місцевими однолітками. Підопічні Володимира Єзерського забили у ворота суперників п'ять м'ячів, а у свої пропустили тільки один, інформує прес-служба УАФ.

Як такої боротьби не вийшло, оскільки вже до середини першого тайму, завдяки точним ударам Кобака, Абдуллаєва й Світюхи, "синьо-жовті" вигравали - 3:0. Під завісу першого тайму Соловйов забив четвертий м'яч. А після перерви команди обмінялися голами, що втілилося в підсумковий рахунок - 5:1 на користь збірної України. Нагадаємо, другий поєдинок ці суперники проведуть 13 жовтня (початок - о 12:00 за київським часом).