Турнір "Кубок Словаччини". Україна (U-18) - Чехія (U-18) 2:0. Слово за львів'янами

1521 20.05 2019   17:47
Официальный сайт ФФУ

Україна (U-18) - Чехія (U-18) 2:0

Голи: Гірний (19), Данилюк (48, з пенальті).

Україна (U-18): Горох, Махонін, Данилюк, В. Мудрик, Калинчук, Гудзінський, Литвиненко (Посєвкін, 51), Буханевич, Сичєвський (Хижняк, 51), Лісовик (Мельнійчук, 51), Гірний (Сорока, 73).

У стартовому поєдинку турніру "Кубок Словаччини" підопічні Олега Кузнецова виявилися сильнішими за збірну Чехії, інформує прес-служба ФФУ.

Свій перший поєдинок на Кубку Словаччини юнацька збірна України (футболісти не старші 2001 року народження) провела з однолітками з Чехії. Матч проходив за схемою "два тайми по 40 хвилин".

Уже на 19-й хвилині нападник "Карпат" Максим Гірний відкрив рахунок - 1:0. Так перша половина зустрічі й завершилася. На початку другого тайму (на 48-й хвилині) гольову перевагу українців збільшив ще один представник "Карпат", Артем Данилюк. Захисник реалізував пенальті. Надалі нікому із суперників забити не вдалося.

Наступний свій матч на цих замаганнях "синьо-жовті" зіграють 21 травня проти іспанців (початок - о 13:00 за київським часом).