Товариський матч. Болгарія (U-18) - Україна (U-18) 1:0. Пенальті треба забивати

Официальный сайт ФФУ

Болгарія (U-18) - Україна (U-18) 1:0

Гол: (75).

Україна (U-18): Моргун, Пінчук (Мудрик, 46), Каленчук, Якуба, Данилюк, Підручний, Гуров (Бодня, 50), Литвиненко (Волошин, 46), Шаміч (Чирук, 46), Мельнійчук, Завгородній (Ярош, 50).

Підопічні Олега Кузнецова провели другий контрольний поєдинок із болгарами на тренувальному зборі, який проходив у Болгарії, інформує прес-служба ФФУ. Цей матч відбувся сьогодні, 23 березня, та завершився з рахунком 1:0 – на користь господарів поля. Нагадаємо, що двома днями раніше підопічні Олега Кузнецова поступилися з рахунком 0:3.

Не вдалося уникнути поразки "синьо-жовтим" і цього разу. Утім, робити якісь далекосяжні висновки не варто, оскільки головний тренер збірної України не міг розраховувати на багатьох основних виконавців своєї команди. Що стосується самого поєдинку, то гол українці пропустили на 75-й хвилині. Був шанс відігратися, проте на 79-й хвилині Волошин не зміг переграти голкіпера господарів ударом з 11-метрової позначки.

Нагадаємо, що матчі кваліфікаційного турніру Євро-2020 (U-19), до яких готується команда Олега Кузнецова, пройдуть 13-го, 16-го й 19 листопада. Суперниками українців у боротьбі за путівки до еліт-раунду змагань будуть збірні Швеції, Словенії та Естонії.