Ісландія (U-17) – Україна (U-17) 2:2. Два влучання з 28 спроб

Ісландія (U-17) – Україна (U-17) 2:2

Голи: Йоханессон 4, Вівчаренко 7, автогол - Бражко 65, Кобак 81.

Україна: Турбаєвський, Егбуджуо (Емере, 46), Забарний, Вівчаренко (к), Скорко, Соловйов (Бражко, 46), Судаков, Кобилянський, Блізніченко (Кобак, 78), Ванат (Шуранов, 57), В'юнник (Гончарук, 57).

Попередження: Забарний (37), Судаков (58).

Як інформує прес-служба ФФУ, юнацька збірна України (футболісти не старші 2002 року народження) в кваліфікаційному матчі Євро-2019 зіграла на виїзді внічию з Ісландією. "Синьо-жовтим" вдалося відіграти два м’ячі в цьому поєдинку.

Стартовий матч відбору до чемпіонату Європи для юнацької збірної України (U-17) почався не найкращим чином. Уже на 7-й хвилині українці програвали Ісландії з рахунком 0:2. Проте наша команда не знітилися і продовжувала грати у свій футбол — швидкий та комбінаційний. Досить сказати, що за ударами збірна України перевершила суперника в два з половиною рази (28:11), і якби не було проблем ще й із точністю, то рахунок міг би бути на нашу користь. А так усе, що вдалося зробити, так це відігратися. Спочатку забив Бражко, а нічийним на 81-й хвилині рахунок зробив, вийшовши на заміну, Кобак - 2:2.

Україна — Боснія і Герцеговина (16.00)

Нагадаємо, що до еліт-раунду Євро-2019 потраплять по дві кращі збірні кожної з 13-ти груп, а також чотири колективи, що посядуть треті місця й матимуть найкращі турнірні показники в зустрічах із топ-парами.