Гравці збірної України (U-19) поділилися враженнями від Фінляндії

1281 17.07 2018   19:39
Фото - Виктор Перегняк, FootBoom

Головна подія для України на сьогодні - це, звичайно, старт юнацької збірної на чемпіонаті Європи в Фінляндії. На груповій стадії вона почне боротьбу матчем з Францією. Також суперниками українців стануть однолітки з Англії і Туреччини. Гравці України в інтерв'ю телеканалу "Футбол" розповіли про свої враження від Фінляндії.

Кирило Дришлюк, гравець збірної України (U-19):

- Фінляндія - красива країна. Були в центрі міста, покаталися на велосипедах.

Враження від синтетичних полів? Ми приїхали і навіть не знали, що поля будуть штучними. Нічого, готуємося. Ми не перший раз на подібних полях граємо.

Микола Мусолітін, гравець збірної України (U-19):

- Як пройшла адаптація? Першу ніч ми з хлопцями мучилися через білі ночі, закривали штори, щоб темно було. Однак зараз уже потроху адаптувалися.

Олексій Хахльов, гравець збірної України (U-19):

- Наш колектив, перш за все, дружний. Я вважаю, що це ключ до певного результату. Якщо кожен один за одного не хвилюється, один одному не підказує, важко говорити про якесь майбутнє. Думаю, ми цим можемо похвалитися. Я бачу це зсередини.

Я дуже гордий бути частиною цієї команди і надягати футболку юнацької збірної України. Це було моєю мрією дитинства, яка стала реальністю.

Читайте также: Александр Петраков: "Проходит время и снова хочется испытать этот кайф"

Популярные новости