Збірна України U-18 в серії пенальті поступилася Ісландії

2001 26.08 2017   09:43
Фото - Виктор Перегняк, FootBoom.com

Україна U-18 – Ісландія U-18 – 1:1, по пен. – 4:5

Україна: Малиш – Слива, Снурніцин, Харжевський, Куртяк, Білошевський, Ісаєнко, Приходько, Мащенко, Холод, Лях.

Юнацька збірна України, складена з футболістів 2000-го року народження, продовжує виступи на турнірі Вацлава Єжика, що триває у Чехії, повідомив офіційний сайт ФФУ. У третій ігровий день підопічні Сергія Попова у серії післяматчевих пенальті поступилися команді Ісландії.

В першому таймі українці повністю переграли суперника й мали йти на перерву з перевагою як мінімум у три м’ячі, але в підсумку задовільнилися лише одним – Харжевський відзначився з пенальті. Нереалізовані моменти далися взнаки на початку другого тайму. Ісландці спочатку вирівняли гру, а потім на 78-й хвилині зрівняли рахунок.

Надалі "синьо-жовті" створили два стовідсоткові моменти, але не змогли змінити рахунок. В серії післяматчевих пенальті ісландці реалізували всі свої удари, у "синьо-жовтих" схибив Мащенко - 4:5. Тепер у матчі за 5-6 місця Україна зіграє з Росією.