Стартував Меморіал Баннікова-2013

1079 15.05 2013   15:28
Фото - ffu.org.ua

У середу, 15 травня, стартував XII міжнародний турнір з футболу пам’яті першого президента Федерації футболу України Віктора Баннікова.

У Борисполі в рамках першого туру у групі «A» зустрілися суперники юнацької збірної команди України − Польща та Білорусь. Протягом матчу ігрову та територіальну перевагу мала збірна Польщі, але команді Роберта Войчіка лише одного разу вдалося засмутити суперників. Перед свистком арбітра на перерву гол у ворота білоруської команди забив нападник польської збірної Адам Ричковскі. Наприкінці зустрічі Білорусь ледве не використала чи не єдиний небезпечний момент у матчі, але м’яч після розіграшу кутового пролетів над поперечиною.

У паралельному матчі в Обухові стосунки вирішували представники групи «B» - юнацькі збірні команди Росії та Сербії. Атаки російської збірної були гострішими, особливо у другому таймі, але ніхто з суперників не зміг забити бодай один гол, а гра завершилася нульовою нічиєю.

О 17:00 у Борисполі розпочнеться матч збірних України та Туреччини, а в Обухові зустрінуться команди Чехії та Латвії.