«Slovakia Cup-2016»

Україна U-18 - США U-18 - 1:2

Гол (Україна): Ярмоленко 39

Україна: Білик - Бондар (Антонюк 76), Величенко, Матвєєнко, Шкіндер, Луньов, Середа (Завінський 60), Гудзь (к), Іваночко (Кожушко 41), Ярмоленко (Чеберко 41), Лєднев

США (стартовий склад): Пулішич - Арельяно, Барбір, Мотальво, Янг, Васкес, МакКенні (к), Де Ла Торре, Велела, Егілус, Хансінгер

Попередження: Завінський

У другому матчі міжнародного турніру «Slovakia Cup-2016» українська збірна, сформована з футболістів 1998 року народження, поступилася одноліткам зі Сполучених Штатів Америки.

Вже у першому таймі американці, які є лідерами групи, підтвердили своє реноме, забивши два м’ячі у ворота Білика. «Синьо-жовті» не знітилися і відродили інтригу завдяки голу Ярмоленка перед самою перервою.

Ще одну чудову нагоду для взяття воріт у матчі мав Луньов, але форвард дніпропетровського «Дніпра» не зумів з 11-метрової позначки переграти голкіпера американців – 1:2.

28 квітня команді Володимира Циткіна належить провести ще одну зустріч группового етапу – цього разу «синьо-жовтим» протистоятиме юнацька збірна Грузії. Ігри за сьоме, п’яте, третє місця, а також фінальний матч змагань відбудуться 29 квітня.