Контрольний матч. Україна U-18 − Молдова U-18 2:1

Фото - ffu.org.ua

Україна U18 − Молдова U18 − 2:1

Голи: Харатін (6), Бурда (68) − Саврюк (62)

Україна: Солдатенко, Бурда (Качараба, 82), Ткачук. Танковський, Радченко, Міранян (Луканов, 76), Банасевич (Білоног, 82), Шевчік (Маркович, 82), Адаменко (Габелок, 76), Калінін, Харатін (Кравченко, 76).

2 червня, на тренувальній базі в Кончі-Заспі, юнацька збірна України U18 провела перший з двох запланованих спарингів проти однолітків з Молдови. Підопічні Олександра Петракова виявилися сильнішими − 2:1 на користь збірної України.

Перший тайм розпочався з атак української збірної і вже на 6-й хвилині Ігор Харатін точно поцілив у кут воріт молдавської збірної. До кінця тайму наша збірна мала ще декілька нагод для взяття воріт, але вдало діяв на останньому рубежі голкіпер гостей Денис Мокогоненко.

У другій половині зустрічі команди обмінялися забитими голами. Спочатку гравець збірної Молдови Максим Саврюк зрівняв рахунок, але за декілька хвилин Микита Бурда знову вивів українську збірну вперед. Кінцівка матчу пройшла в атаках нашої команди, але Артур Міранян та Дмитро Білоног свої моменти змарнували.

Повторний матч ці команди зіграють 4 червня о 12:00 також у Кончі-Заспі.

Источник: Прес-служба ФФУ