1 лютого 2023 року. Конча-Заспа. Манеж ФК "Динамо"
Меморіал Олега Макарова. Фінал

"Штурм" (Іванків) - "Нива" (Бузова) 1:1, пен. - 2:3

Голи: Любко, 78 - Зуєвич, 25

Серія пенальті: Ремезовський 0:0 (воротар), Турчанов 0:0 (вище), Лящук 0:0 (воротар), Миколаюк 0:0 (воротар), Сікорський 0:0 (воротар), Єрмак 0:1, Волков 1:1, Євпак 1:2, Осадчий 2:2, Захаревич 2:3

"Штурм": Сабатюк, Счасливцев (Лящук), Іщенко, Ічанський, Ремезовський, Чепурненко (Осадчий), Петренко, Шевчук (Нестеренко), Рубльов (Любко), Димнич (Волков), Сікорський

"Нива": Литвиненко, новачок, Скляренко (Ярмак), Місюра, Сокол, Тименко (Євпак), Зуєвич, Турчанов, Головатенко (Миколаюк), Семенець (Скепський), Сомов (Захаревич)

Гра лише почалася, а бузовці вже мали можливість відкрити рахунок - Головатенко зі штрафного поцілив у поперечину. Він же невдовзі з вигідної позиції не влучив у ворота. Іванківці відповіли небезпечним, хоча й неточним ударом у виконанні Рубльова - втім, Литвиненко ситуацію контролював.

У середині першого тайму "Ниві" вдалася чудова й головне - результативна атака. Гравець, що перебуває на перегляді, навісив з лівого краю, а Зуєвич головою в падінні переправив м'яч у ціль - 0:1. Через 11 хвилин ця вкрай цікава гра перервалася - в манежі зникло світло...

На щастя, "технічна" пауза не затягнулася - хвилин через 15 команди продовжили з'ясування стосунків. Однак змін на табло до перерви не сталося. Хоча один момент "Штурм" створив зусиллями Рубльова, якому, як і минулого разу, знову не пощастило...

"Нива" не стала діяти на утримання рахунку, продовжила атакувати й в другому таймі. "Штурм" застосував "дальню артилерію", однак така тактика була безрезультатною. Був іще момент, коли після підступного удару Волкова бузовців виручив Литвиненко... Однак і він виявився безсилим, коли свіжий Любко головою замкнув фланговий навіс - 1:1.

Кінцівка матчу пройшла за переваги "Штурму". М'яч кілька разів літав по карному майданчику бузовців, проте фінальний свисток арбітра сповістив про нічию та, відповідно,  серію пенальті. В "лотереї" якнайкраще себе проявив голкіпер "Ниви". Литвиненко потягнув три удари, а крапку в притостоянні поставив Захаревич, що завдав останнього, вирішального пострілу.

..."Нива" виконала завдання, поставлене президентом. Напередодні турніру Октай Ефендієв наказав гравцям виграти почесний трофей. Бо команда ще ніколи не ставала переможцем Меморіалу Макарова.

Читай також: Меморіал Макарова. "Штурм" - "Нива" (Бузова). Пряма трансляція