Жіноча Ліга чемпіонів: харківський "Житлобуд-1" поступився "Мінську" і вибув із турніру

1648 13.08 2019   19:19
Фото - УАФ

Харківський "Житлобуд-1" у третьому турі відбірного раунду жіночої Ліги чемпіонів програв "Мінську" і не потрапив до 1/16 фіналу турніру, повідомляє прес-служба УАФ.

Після перемог над хорватським "Сплітом" та люксембурзьким "Беттембургом" в останньому турі українки протистояли білоруському "Мінську". Наші суперниці також мали в активі шість очок, але кращу ніж у харків'янок різницю м'ячів. Тож нашу команду влаштовувала тільки перемога.

На жаль, вирішити це завдання підопічні Володимира Реви на стадіоні ОСК "Металіст" не змогли. Після рівної боротьби у першому таймі "Житлобуд-1" пропустив м'яч "у роздягальню". Початок другої половини гри також залишився за мінчанками. На 52-й хвилині вони подвоїли свою перевагу — 2:0.

Потрапивши в складну ситуацію, наші дівчата зробили все, щоб врятувати поєдинок. На 72-й хвилині вони заробили пенальті, однак удар Дарії Апанащенко прийняла на себе стійка воріт. Ще в одному моменті м'яч потрапив у поперечку і знов-таки після пострілу Апанащенко.

Однак, незважаючи на всі спроби українок вирівняти становище, рахунок на табло залишився незмінним.

В іншому поєдинку третього туру в групі 4 "Спліт" без проблем обіграв хорватський "Беттемберг". Втім, ця зустріч вже нічого у турнірній таблиці не вирішувала.