Кубанська весна-2013: молодіжна жіноча збірна України вийшла в чвертьфінал

1175 09.03 2013   09:35
Фото - ffu.org.ua

У п'ятницю, 8 березня, в Сочі на стадіоні "Супутник" відбулися матчі 2-го ігрового дня міжнародного турніру серед жіночих молодіжних збірних команд "Кубанська весна".

Молодіжна жіноча збірна України здобула другу поспіль перемогу з рахунком 2:0. Цього разу суперниками українок була команда Румунії. Після першого туру ці дві команди ділили першу сходинку у турнірній таблиці.

У першому таймі рахунок на 23-й хвилині матчу відкрила півзахисник збірної України Таміла Хімич. А у другому таймі ще один влучний постріл вдався захиснику нашої команди Дарині Кравець.

Таким чином, українки з 6-ма очками очолили турнірну таблицю в групі С і забезпечили собі вихід у раунд плей-офф, де суперниками будуть або команда Ірану, або КНДР. В іншому матчі нашої групи естонки з ідентичним рахунком переграли збірну Азербайджану − 2:0.

Юлія Познохірьова, воротар збірної України:

- Коли я виступала за юніорську збірну України, ми грали проти румунок. Тоді наша збірна поступилася - 0:2. Сьогоднішню перемогу я розглядаю як своєрідний реванш. Якщо порівнювати Румунію та Естонію, в якої ми також виграли з рахунком 2:0, то румунки, зрозуміло, грають краще.

Україна WU-19 − Румунія WU-19 2:0

Україна: Познохірьова, Корсун, Хімич (Скидан, 78), Молошик, Козиренко (Кочнева, 80) Томілко, Фурманова, Шпак, Малахова (Калініна, 58), Шилова (Цибіна, 65), Кравець.

Румунія: Нікулеску, Прунян (Десмерян, 60), Кордуняну, Міхалі, Сзенко (Поп, 55), Батеа, Войку, Бістріан (Чіолаку, 41), Давід (Барабасі, 41), Амбрус (Тарасіла, 50), Джурджу.

Голи: Хімич (23). Кравець (62).

Источник: Прес-служба ФФУ