Контрольний матч. "Колос" - "Динамо" (Батумі, Грузія) 3:1

438 12.02 2024   07:17

"Колос" - "Динамо" (Батумі, Грузія) 3:1

Голи: Велетень 25, Безбородько 39, 57 - 37

У неділю, 11 лютого, "Колос" провів свій четвертий контрольний поєдинок на зимовому зборі в Туреччині. Ковалівці здобули першу перемогу на зборах, перегравши грузинську команду "Динамо" (Батумі) з рахунком 3:1.

У середині першої половину влучний удар Влада Велетня дав перевагу ковалівцям, проте опоненти зуміли зрівняти рахунок на 37-й хвилині. Але Денис Безбородько буквально в наступній атаці знову вивів "Колос" вперед - 2:1.

Безбородько був дуже активним і по перерві, оформивши дубль на 57-й хвилині гри.

Наступний ігровий день на зборах - 15 лютого. В четвер "Колос" проведе різними складами одразу два спаринги з ФК "Рига".

Читай також: "Колос" зробив трансферну пропозицію захиснику збірної Азербайджану