200-й та 201-й голи команд Ігора Йовічевича в УПЛ - відлік з 2014 року

308 13.05 2023   19:19
Шахтер

Ігор Йовічевіч побачив 200-й гол своїх підопічних, а потім – і 201-й, інформує пресслужба УПЛ. Зустрічаючись на виїзді з "Інгульцем", "Шахтар" здобув важливу перемогу - 2:0.

Перший забитий "гірниками" м’яч став 200-м для команд, які очолював Ігор Йовічевіч. Автором першого голу українських команд Йовічевіча став нападник львівських "Карпат" Тарас Пучковський, який 27 липня 2014 року в Ужгороді на 62-й хвилині забив у ворота "Говерли" (2:2).

Загалом у чемпіонатах України (ЧУ) підопічні Ігора Йовічевіча з трьох клубів забивали 168 м’ячів, у Кубку України (КУ) – 20, та в єврокубках (ЄК) – 13. А тим часом, безгольова серія "Інгульця" зросла до 525 хвилин.

Розподіл усіх голів українських команд Ігора Йовічевіча по турнірах та сезонах (2014 – 13.05.2023)

13

Нагадуємо, що у кожного вболівальника є можливість отримати суперпаспорт у Fanverse ФК "Шахтар" і вгадайте рахунок гри "Шахтар" - "Минай", щоб змагатися за призовий фонд у 3 000 доларів! Зробіть безкоштовний прогноз уже зараз! Посилання тут.

Тільки власники суперпаспорта можуть брати участь у грі "Вгадай рахунок" без обмежень. Тож долучайтеся, проходьте верифікацію та виборюйте грошові призи перед кожним матчем "Шахтаря"!

Читай також: "Інгулець" - "Шахтар" 0:2