Владислав Дмитренко: "Важливо, що через тиждень після 0:7 від "Шахтаря" ми змогли довести, що команда в порядку"

372 11.03 2023   20:39
Металіст 1925

Вінгер "Металіста 1925" Владислав Дмитренко підбив підсумки нічиєї з "Чорноморцем" (1:1).

"Важливо, що вже через тиждень після 0:7 ми змогли довести, що команда в порядку. У грі з "Шахтарем" все було проти нас, і сукупність факторів призвела до аномальної поразки. Але ми у гарному ігровому тонусі та до Одеси їхали за очками.

До перерви гра йшла на зустрічних курсах. Але в другому таймі "Чорноморець" забрав м’яч та довго володів ним, щоправда, все більше в середині поля. На контратаках ми створили достатньо моментів, якби була в порядку реалізація, святкували б перемогу. Утім і нічия проти команди Григорчука – хороший результат.

Едмар нам ставить бразильський футбол, але оскільки гравці – українські, то виходить щось середнє", - сказав Дмитренко, якого цитує "Трибуна".