BGV Winter Cup 2023. "Полісся" - "Ворскла" 2:2, пен. - 4:5. Полтавський тріумф

18 лютого 2023 року. Туреччина
BGV Winter Cup. 3-й тур

"Полісся" (Житомир) - "Ворскла" (Полтава) 2:2, пен. - 4:5

Голи: Кисленко, 11, Чеснаков, 61 (авт.) - Сефері, 50, Феліпе, 74

Серія пенальті: Сефері 0:1, Грицук 1:1, Чеснаков 1:2, Кушніренко 2:2, Кравець 2:3, Морозко 3:3, Скляр 3:4, Шаповал 4:4, Лопес 4:5, Гітченко 4:5 (воротар)

"Полісся": Поспєлов, Гітченко, Шаповал, Морозко, Морговський, Крушинський (Чередниченко, 69), Кушніренко, Шастал (Петрук, 82), Янаков (Козак, 82), Грицук, Кисленко

"Ворскла": Ісенко, Пердута, Рамірес (Яворський, 84), Чеснаков, Кравець, Юрченко, Павлюк, Степанюк (Скляр, 89), Сефері, Лопес, Феліпе (Челядін, 82)

Попередження: Крушинський, 45, Гітченко, 73

Житомиряни бідкалися: "Маємо проблеми зі складом". Кудрик, Нестеров, Огіря та Будківський пропускали матч із "Ворсклою". Причини дві - захворювання та травми. Однак лава запасних у команди - довга, відсутніх є ким замінити. Скажімо, той самий Кисленко отримав шанс - він замінив у складі Будківського, який не забив жодного м'яча та й взагалі виглядав непомітно на Winter Cup.

А Кисленко вийшов - і одразу відзначився, головою замкнув навіс Янакова з кутового. Так, може, треба було і в попередніх матчах ставити цього форварда, а не тягнути за вуха Будківського?!

Янаков до свого асиста міг додати ще й забитий м'яч. Під завісу тайму з Шасталом вибіг у контратаку та завдав удару з гострого кута - Ісенко зреагував по-хокейному, тож для полтавців усе обійшлося.

"Ворсклі" вдалося знайти ключі від володінь Поспєлова лише по перерві. "Допоміг" житомирянин Крушинський, який обрізався неподалік своєї штрафної, чим миттєво скористалися Юрченко з Сефері: перший відпасував, інший цю передачу реалізував - і вже 1:1 на табло.

Полтавці продовжили штурмувати ворота суперника, зобов'язані були забивати ще (на підступний удар Сефері зреагував Поспєлов), однак, що найдивніше, в підсумку пропустили. Крушинський, антигерой 50-ї хвилини, виправився, завдавши пострілу з-за меж карного майданчика - рикошетом від Чеснакова м'яч залетів у сітку - 2:1.

У "біло-зелених", утім, вистачило сил і часу, щоб знову поновити рівновагу. Це Феліпе продавив оборону "Полісся" та пробив низом з близької відстані. 2:2 - і чергова серія пенальті? Команди відповіли: "Так!"

У "лотереї" щастя посміхнулося "Ворсклі", чиї гравці били без промаху. Й цілком заслужено отримали головний трофей турніру.

Підсумкова таблиця

#КлубІВНПМО
1"Ворскла"31205-47*
2"Полісся" 30305-55*
3"Верес"31206-45
4"Левадія"30123-61

* команди отримали по два додаткові очки за перемоги в серії пенальті.

БОМБАРДИРИ: Фелісіо ("Левадія") - 3 м'ячі. Грицук ("Полісся"), Сефері ("Ворскла") - по 2.