Контрольний матч. "Чорноморець" - "Малішево" (Косово) 0:1. Промах Путрі

480 29.01 2023   18:54
Фото - Денис Руденко, Footboom

"Чорноморець" - "Малішево" (Косово) 0:1

Гол: 37-ма хвилина.

Нереалізований пенальті: Путря 44, вище воріт. Попереджені: Брагару 28, Єрмаков 49 - 23.

"Чорноморець": Непогодов, Путря, Салюк, Єрмаков, Бадібанга, Задоя, Селін, Кузик, Брагару, Юсов (Політило 45), Наумець.

В другому за сьогодні, 29 січня, контрольному матчі одеська команда знову програла. Цього разу "моряки" поступилися маловідомій команді з Косова, після того, як суперник забив ще до перерви – на 37-й хвилині. "Чорноморець" через сім хвилин міг вирівняти становище, але Путря з 11-метрової позначки пробив вище воріт.

Нагадаємо, в першому сьогоднішньому спарингу "Чорноморець" програв узбецькому "Локомотиву" (Ташкент) з рахунком 1:3. Єдиний гол в цій грі забив досвідчений Політило.

Читай також: Контрольний матч. "Чорноморець" - "Малішева" (Косово). Пряма трансляція